OMLÁDNĚTE s živým kolagenem - Sofie - září / říjen 2018

Omládněte

s živým kolagenem

Odnepaměti bojujeme s projevy stárnutí a zkoušíme různé metody: od kosmetiky po estetické úpravy. Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti je živý kolagen.

"Vypadat mladě a cítit se zdravě v každém věku je v dnešní uspěchané době stále důležitější. Na vzhledu a tělesné vitalitě závisí naše práce i partnerské vztahy. Léta zvládat rodinu, děti, náročnou práci, přemáhat únavu a sledovat na svém těle i první projevy stárnutí, - to zákonitě vede ke stresu. Stres urychluje stárnutí, které u žen často vede k předčasné menopauze, navíc nepříznivě působí na odourávání a kvalitu tělesného kolagenu," vysvětluje jednu z příčin stárnutí Eva Sojková, zakladatelka poradenského centra Wellness klubu Nezestárni.cz.

Bílkovina mládí

V poslední době se na trhu objevil nový kolagen - hydrát živého kolagenu nové generace. Vznikl po čtrnáctiletém výzkumu a někteří odborníci ho pro jeho omlazující a regenerační účinky nazývají bílkovinou mládí pro třetí tisíciletí.

Tajemství mladistvé pleti, pružného a pevného těla, ohebných kloubů a krásných vlasů a nehtů spočívá ve spediální technologii výroby - Triple Helix formula, která umožňuje, aby si tento čistý kolagen zachvovával i léta po uložení do skleněné lahvičky živou strukturu trojité šroubovice.

Snadná a dostupná anti-age péče

Účinky přírodního kolagenu můžete otestovat i na vlastní kůži díky omlazujícímu a regeneračnímu přírodnímu kolagenu Inventia Face, který je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem úst a očí. Nanáší se na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky.

Obsažený čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem prokazatelně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenu v tkáních. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny, čímž posiluje aktivitu fibroblastů k znovuobnovení produkce vlastního kolagenu. Viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových.

Objevte i vy účinky živého kolagenu a vyzkoušejte si ho na vlastní kůži. Více informací na www.nezestarni.cz.


0 kusů / 0

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.