Cestovní balení 5ml -Kolagenový balzám po holení (v hodnotě 50 Kč) - katalog str. 72
Chci být informován:
50 Kč | |
Ušetříte: | (-100%) 50 Kč |
Vaše cena: | 0 Kč |
V září 2014 jsem dostala k 60. narozeninám kolagenový šampon a ...
- Popis
- Parametry
- Foto
- Recenze a zkušenosti (3)
Milí zákazníci, po přihlášení na svůj účet můžete do této rubriky přidat svoji OSOBNÍ ZKUŠENOST nebo VLASTNÍ PŘÍBĚH k produktům, které jste si prokazatelně u nás zakoupili. Příspěvek uvidí v detailu produktu i ostatní zákazníci, kterým pomůžete při rozhodování. Děkujeme, že naše produkty hodnotíte. :-)
Zajímají vás pravidla zadávání a ověřování klientských recenzí hodnocených produktů.
RECENZE: Inventia
Jsem šťastná. Díky Invitě jsem zrušila termín operace kolenního kloubu
Chtěla bych se s Vámi všemi i s paní Hankou (36 let) podělit o mé zkušenosti s kolagenovými výrobky Inventia, které jsem do té doby neznala.
V září 2014 jsem dostala k 60. narozeninám kolagenový šampon a kondicionér s živým kolagenem. Věřte, že celý život řeším kvalitu svých vlasů a dokonce sama prodávám kvalitní kosmetiku a doplňky stravy.Proto jsem přijala dárek spíše se shovívavostí než s očekáváním. O to větší bylo moje překvapení - již po několikadenním používání jsem já i moji známí, viděli velký rozdíl. Celý život mám velmi jemné vlasy se sklonem k rychlému maštění. Po použití šamponu vypadaly moje vlasy mnohem bohatší a zdravější.
Za 3 měsíce jsem pod stromečkem objevila kapsle Invita Skin Beauty a kolagen na obličej. Ze začátku jsem nepozorovala zázračné výsledky o kterých jsem četla na internetu, ale po poradě s paní Sojkovou jsem pokračovala dál. Vysvětlila mě, jak těžká nemoc a dlouhodobý stres postupně zbavují moje tělo zbytkového kolagenu. Doporučila mě, abych Invitu zapíjela dostatečným množstvím vody a asi 2-3 dny si dávala kolagen na obličej i 5x denně. Tím se pokožka nasytí a celý proces tvorby kolagenu se prý urychlí. A opravdu to pomohlo, moje pleť i pokožka na těle je vypnutější, vrásky nejsou tolik viditelné a celkově působím podle svých známých mladším dojmem. Nejvíce jsem ocenila, že moje urputné bolesti kolena se zmenšili (zejména velké klidové bolesti).
Mám totiž diagnostikovanou artrózu III. stupně a 9. září 2015 jsem měla podstoupit ve slánské nemocnici výměnu kolenního kloubu. Když jsem paní Sojkové říkala, že se bojím operace a stále hledám něco, co by mě pomohlo, řekla ať si v tomto smyslu nedělám naději, protože se operaci určitě nevyhnu.
Začátkem dubna 2015 se mě paní Sojková znovu dotazovala jak to s kolenem vypadá a ptala se jestli bych nechtěla vyzkoušet novou kloubní výživu Invitu Active, kterou jim Inventia vyrobila na zakázku. Také mě podrobně vysvětlila celé složení a rozdíly mezi oběma Invitami i jinými kolagenovými přípravky.
Dlouho jsem váhala. S účinky "staré" Invity jsem byla spokojená a proto jsem se ještě radila se známým lékařem. Řekl, že doplňky stravy všeobecně nefungují, ale u Invity Active pochválil složení a řekl, že s tím nic před operací nezkazím.
Měla jsem Invitu Skin Beauty ještě na 14 dní a tak jsem se rozhodla ji brát na přechodnou dobu i s Invitou Active. Nečekaný nástřel účinků mě opravdu překvapil Po dalších třech měsících jsem začala mít velké dilema. Mám jít na operaci, když mě nic nebolí a nechat propadnout termín na který jsem dlouho čekala ? Radila jsem se s paní Sojkovou, ale ta mě řeka: "Od toho dávám ruce pryč, to je opravdu jen Vaše rozhodnutí".
Cca týden před termínem plánované operace jsem šla k panu primáři na předoperační vyšetření. Když viděl, jak jsem pohyblivá a bez boleti, sám uznal, že se zřejmě nejedná o placebo a domluvili jsme se, že za současné situace není nutné, abych operaci kolenního kloubu 9. 9. podstoupila. Prý mám být ráda, že jsem si našla něco co mě pomohlo. Pro můj klid v duši mě ujistil, že v případě zhoršení stavu a nutnosti operace mě zajistí přednostní termín.
Toto rozhodnutí jsem konzultovala i se svoji ošetřující lékařkou na onkologii (v prosinci mám ještě absolvovat další operaci). Ta rovněž uvítala zrušení operace kolenního kloubu, která by zatížila můj organismus a podpořila mě v dalším používání kolagenu.
Ještě bych ráda dodala, že jsem dlouhá léta používala různé kolageny, zejména obohacené vitaminem C, ale až od paní Sojkové jsem se dozvěděla, jak je důležité umět se orientovat v široké nabídce kolagenů, jak sledovat technologii výroby i jak se dívat na složení v tabulkách a při srovnávání s jinými produkty si je převádět na stejné měrné jednotky.
Nakonec jsem zjistila, že ve složení - na pohled hodně, nemusí být vůbec hodně, že levné, nemusí být vůbec levné a drahé nemusí být ve skutečnosti vůbec drahé. Alča T.
RECENZE: Inventia
Musím jen souhlasit s paní Monikou.
Balzám po holení opravdu krásně a slastně voní
Musím jen souhlasit s paní Monikou. Kolagenový balzám po holení jsem koupila svému příteli i s mycím gelem na obličej a s kolagenem Face. Je spokojený, pleť se mu hodně vylepšila, je taková čistá a svěží. Je jako sametový, voňavý plišáček. Balzám opravdu krásně a slastně voní. Když si k němu poprvé přivoněl, měl z něj obrovskou radost a pochválil mě , že jsem se mu strefila do vůně. Již druhý rok používá parfém od Paco Rabane 1 Million a říká, že to je hodně podobné.
Odpověď: Určitě máte pravdu, sám jsem začal balzám po holení používat, pleť je po něm příjemně hebká, sametová a svěží (tedy když se oholím). A klobouk dolů „Koťátko“ před Vaší přítelem. Balzám je opravdu inspirovaný vůní 1 milion. Inventia si dala opravdu záležet na kvalitě a nepodcenila ani vůni. Proto balzám u žen evokuje sexy, přitažlivou a neodolatelnou vůni charismatické může a určitě bude vítaným dárkem ke každé příležitosti.
Marek Sojka, DiS. ml. - Nezestárni.cz
RECENZE: Inventia
Zkušenosti s balzámem po holení i s kolagenem Face
Můj chlap je s kolagenovým balzámem po holení spokojený, příjemně voní a je přímo k nakousnutí……. A já už teď vím, co mu budu ke kolagenu na obličej kupovat na narozeniny, svátek a Vánoce.
Abych nezapomněla - živý kolagen Face i kolagenové kapsličky používáme celá rodina. Často i na drobná poranění, já ho používám na omlazení a oživení pokožky při stresech, babičce ho kupujeme na klouby a jsme maximálně spokojeni.