kniha - S.A.Batečko - Kolagen, nová strategie udržení zdraví a prodloužení mládí

Kód:
O-01
Prodej ukončen 
Aby jste získali lepší cenu přihlašte se nebo se zaregistrujte.
  • Popis
  • Foto
  • Recenze a zkušenosti (0)
Popis k výrobku: kniha - S.A.Batečko - Kolagen, nová strategie udržení zdraví a prodloužení mládí

S velkou radostí sdělujeme všem příznivcům živého kolagenu, že se nyní můžeme i my seznámit  V ČESKÉM PŘEKLADU s vědeckými výzkumy VLIVU ŽIVÉHO KOLAGENU a KOLAGENOVÝCH KAPSLÍ NA OMLAZENÍ, REGENERACI ORGANISMU A DÉLKU NAŠEHO ŽIVOTA.

  prof. MUDr. Sergej Anatoliewicz BATIECZKO

KOLAGEN - NOVÁ STRATEGIE UDRŽENÍ ZDRAVÍ  A PRODLOUŽENÍ MLÁDÍ,
 

      Pan profesor je autorem 32 knih týkajících se léčby a prevence civilizačních nemocí. Vědec, konzultant, člen Mezinárodní akademie pro ekologii (Department of Human endoekologii).  Je zakladatelem a ředitelem soukromé kliniky na léčbu civilizačních chorob a nemocí stáří v Oděse. Dlouhá léta pracoval v Číně a Dubaji.  V současné době je odborným konzultantem na živý kolagen ve výzkumném týmu britského institutu Patricka HOLFORDA. Na vědecké úrovni se specializuje na důsledky úbytku kolagenu v lidském organismu a proces obnovy a regenerace. Zaměřuje se na laboratorní vyšetřování biologického věku člověka a prodloužení biologického mládí orgánů propojením toho nejlepšího z osvědčených technologií západní a východní medicíny. 

     Obě medicíny se shodují na tom, že skutečný biologický věk lidského těla je dán stavem a množstvím bílkovin, které spojují dohromady téměř všechny buňky organismu. Podle dlouholetých výzkumů se prokázalo, že stav našeho kolagenu je přímo úměrný délce našeho života. O tom všem se dozvíte v jeho knize.

     Pan profesor má velmi rád svoji maminku, která ho léta podporovala na studiích, a jeho přáním bylo, aby se dožila dlouhého věku v plném zdraví a mentální i fyzické kondici. Proto právě  klinika nemocí stáří. Velmi ho zaujal světový objev polských biochemiků, KTERÝ VZNIKL PO 14. LETÉM VÝZKUMU -

hydrát kolagenu třetího řádu  -  ŽIVÝ, BIOLOGICKY AKTIVNÍ TRANSDERMÁLNÍ KOLAGEN  Q5-28 BEZ KONZERVANTŮ A PARABENŮ Z RYBÍCH KŮŽÍ
(více o kolagenu, včetně prodeje za MOC, VOC na www.nezestarni.cz -
poradenská infolinka 775 373 379 - Eva Sojková)

     Na rozdíl od známých hydrolyzátů kolagenů vyššího řádu, známých z televizních reklam a používaných desetiletí ve zdravotnictví a kosmetice, získávaný z dobytka, se v jeho knize dozvíte, že si živý přírodní tropokolagen (tj. molekulární kolagen) dokáže zachovat biologickou aktivitu a trojitou šroubovicovou strukturu (helisu) příslušející pouze kolagenům živých organismů. Tuto unikátní schopnost si i po dlouhá léta uchovává mimo tělo dárce ve skleněné lahvičce v nezměněné podobě. 

     Mnoho odborníků překvapilo, že živý kolagenový gel, který se nanáší 2x denně na vlhkou pokožku obličeje, známý jako kosmetika, je první živý přírodní kolagen na světě schopný překonat bariéru pokožky, kde rozpadem trojité šroubovice rybího kolagenu dokáže vyplnit mezibuněčný prostor v pokožce. Podél keratinocytů proniká do spodních vrstev kůže, kde stimuluje fibroblasty a chondroblasty k znovuobnovení nadprodukce vlastního kolagenu. 

    Pan profesor byl přímo fascinovaný objevem živého kolagenu a následně jeho regeneračními účinky. Proto se s vedením kliniky rozhodl provádět na své klinice dlouhodobý výzkum zaměřený na orální používání hydrátu kolagenu a doplňovat ho i k léčbě některých závažných onemocnění. Regenerační a omlazující účinky předčily veškerá očekávání, a proto se spojili s výrobcem živého kolagenu Inventia - Natural Collagen Inventia FACE - na Obličej, BODY - na Tělo, HAIR & NAILS - na Vlasy a nehty a navrhli vytvoření nového produktu lyofilizovaného kolagenu v kapslích (INVITA-Colvita). Tato „peptidová bomba“ obsahuje kromě jiných nejdůležitější aminokyseliny, které vznikají pouze při hydroxylaci prolinu a lysinu a V ŽÁDNÉM JINÉM KOLAGENOVÉM PRODUKTU NA SVĚTĚ SE NENACHÁZEJÍ. 
  Publikované regenerační účinky kosmetiky - čistě přírodního živého kolagenu a kolagenových tablet Invita zaujaly i vedení britského institutu Patricka Holforda, který léčí nejbohatší klientelu z celého světa. Kromě jiných i britskou královnu. Pana profesora požádali o spolupráci. Předává jim své bohaté poznatky při doplňující kolagenové léčbě metabolického syndromu, kardiovaskulárních chorob, poruch imunitního systému, nemocí nervové soustavy, osteoporózy, páteře, křečových žil, revmatu, lupénky, akné, dermatitid, popálenin, komplikací po chemoterapii a radioterapii. Spolupracuje s vědci, lékaři, plastickými chirurgy, výživovými specialisty, trenéry vrcholových sportovců, gynekology, pediatry aj.
     Po celém světě přednáší o preventivních, léčebných a regeneračních účincích živého kolagenu a Invity. Neúnavně kontaktuje vědce, lékaře, lékárníky a další specialisty. S účinky a nutnosti používání živého kolagenu, seznamuje nejen širokou laickou veřejnost, ale i těhotné maminky. Jeho práce je velmi těžká, protože výrobce živého kolagenu se na počátku rozhodl pro přímý prodej živého kolagenu v kategorii kosmetiky a potravinových doplňků.
     Proto jsme rádi, že díky neúnavné osvětě pana profesora přibývá po celém světě stále více odborníků, kteří již předem veřejně nesnižují hodnotu a účinky živého kolagenu, který neznají a sami  neměli možnost se s ním v praxi seznámit. A právě to byl důvod, proč jsme založili ve spolupráci se Sdružením prevence civilizačních nemocí První bezplatné konzultační a poradenské kolagenové centrum v ČR a SR  Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ. Děkujeme všem, kteří nám pomáháte seznámit co nejvíce lidí s omlazujícími, regeneračními i kosmetickými účinky živého kolagenu, který se nanáší pouze na vlhkou pokožku nebo užívá v kapslích. 
NEPŘEHLÉDNĚTE - malá ukázka z knihy pana prof. Batieczka:

...neměli bychom myslet na kolagen pouze pro funkci chránící tvář před zvrásněním…
…Když se nám snižuje množství systémového kolagenu v těle, stále častěji cítíme následky námahy, únavy a nemoci. Potřebujeme více času na odpočinek, déle trvá i rekonvalescence po nemoci, také se mění chemie mozku, což ovlivňuje duševní zdraví. Zvyšuje se riziko, že četné poruchy spojené se zhoršením stavu kolagenu můžeme pociťovat do konce života.

Páteř - ploténky: v četných případech výhřezu ploténky se ztvrdlý kolagenní prsten deformuje, posune se vpřed mimo hranici výběžku a tlačí na kořeny nervů… příčin je mnoho, lze je definovat pomocí celé stránky popisů, ale také dvěma slovy: UMÍRÁ KOLAGEN

                                            UMÍRÁ, PROTOŽE JSME SE NESNAŽILI, ABY ŽIL 

                         Právě pro Vás je tu živý kolagen - bílkovina mládí, zdraví a zdravého pohybu bez bolesti.

 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku

0 kusů / 0

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.