Relaxér - terapeutická masáž hlavy

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
O-02
Termín dodání:
1-3 dny
Vaše cena: 99 Kč
-+

Aby jste získali lepší cenu přihlašte se nebo se zaregistrujte.
  • Popis
  • Foto
  • Recenze a zkušenosti (0)
Popis k výrobku: Relaxér - terapeutická masáž hlavy

RELAXÉR K TERAPEUTICKÉ MASÁŽI HLAVY

Masážní Relaxér Vám pomůže uvolňovat napětí a aktivovat vlastní pozitivní energii těla.
Původní podoba tohoto masážního nástroje pochází z kultury australských domorodců,
kteří podobný prostředek na masáž hlavy odedávna využívali k aktivaci skrytých zdrojů své energie. Relaxér je vhodný jak pro manažery a lidi se stresovým zaměstnáním, kde pomáhá k rychlému zvýšení koncentrace a vybuzení energie, ale i předcházet infarktům. Pozitivně působí na všechny, kteří trpí únavou a depresemi, ale i pro ty, kteří během dne pocítí, že se potřebují zbavit napětí a příjemně se naladit při každodenních starostech o rodinu a péči o děti.


NÁVOD NA POUŽITÍ

Nasaďte si relaxér na temeno hlavy. Jemným tlakem provádějte lehké otáčivé pohyby nahoru a dolů po celé hlavě.
Při prvním použití budete mít doslova „HUSÍ KŮŽI“, která vyvolá doslova poplach ve Vašem těle a okamžitě uvolní z Vašeho těla endorfiny – tzv. „šťastný hormon“

  • -  aktivuje energetické dráhy na celém těle
  • -  redukuje stres, stimuluje a aktivuje pozitivní energii
  • -  má uklidňující účinek a uvolňuje napětí
  • -  zlepšuje prokrvení pokožky na hlavě
  • -  stimuluje neaktivní (ne odumřelé) vlasové cibulky a napomáhá růstu vlasů
  • -  má tlumící účinek na migrénu
  • -  zlepšuje koncentraci a myšlení

V tradiční Čínské medicíně se tento terapeutický nástroj používá ke stimulaci kůže na hlavě a velkého mozku. Tento nástroj se postará o uvolnění celého těla, které se projeví hned při prvním použití ( příjemná husí kůže). Pokud Vás nemá kdo pohladit – můžete si krásný pocit z pohlazení navodit sami a nebo sami takto někoho „pohladit“. Hlavovou masáží se uvolní endorfiny ( hormony štěstí a po chvíli se budete usmívat). Tyto hormony také pomáhají proti bolestem hlavy. Dále si zlepšíte koncentraci, myšlení a prokrvení pokožky. Pochmurné myšlenky a špatné rozpoložení Vás opustí a budete se cítit uvolněne.. V čínské medicíně používají akupresuru, aby se zpět aktivovalo proudění energie, způsobené stresem a nemocemi. Tak se znovu aktivují energetické dráhy ( meridiány). Vychází z toho, že pokud se znovu přivedete do rovnováhy Jin a Jang, lidské tělo přemůže nemoci. Kolik Jinu a Jangu je k tomu potřeba, vidí u každého velmi individuálně. Hůl, má dva konce. Který je důležitější? Hůl celá tvoří jednotu.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku

0 kusů / 0

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.